Rozpis pre 1. časť, skupina "A"
Zobraz/Skry rozpisy všetkých kôl
Kolo Dátum
1 06.10.2017 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava E STO Hrhov 8:10
ŠK Henckovce B Obec Čierna Lehota 15:3
STK Baník Rakovnica B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8:10
MSTO Dobšiná B ŠKST Slavošovce 6:12
STK Honce B VAJDA TEAM Dobšiná 8:10
STK KRAS Silica ŠK Jablonov nad Turňou B 2:16
2 13.10.2017 Domáci Hostia  
STO Hrhov ŠK Jablonov nad Turňou B 10:8
VAJDA TEAM Dobšiná STK KRAS Silica 14:4
ŠKST Slavošovce STK Honce B 11:7
STK Sokol Krásnohorské Podhradie MSTO Dobšiná B 7:11
Obec Čierna Lehota STK Baník Rakovnica B 9:9
Geológ Rožňava E ŠK Henckovce B 7:11
3 20.10.2017 Domáci Hostia  
ŠK Henckovce B STO Hrhov 12:6
STK Baník Rakovnica B Geológ Rožňava E 11:7
MSTO Dobšiná B Obec Čierna Lehota 12:6
STK Honce B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 14:4
STK KRAS Silica ŠKST Slavošovce 1:17
ŠK Jablonov nad Turňou B VAJDA TEAM Dobšiná 12:6
4 27.10.2017 Domáci Hostia  
STO Hrhov VAJDA TEAM Dobšiná 4:14
ŠKST Slavošovce ŠK Jablonov nad Turňou B 12:6
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK KRAS Silica 13:5
Obec Čierna Lehota STK Honce B 5:13
Geológ Rožňava E MSTO Dobšiná B 4:14
ŠK Henckovce B STK Baník Rakovnica B 12:6
5 03.11.2017 Domáci Hostia  
STK Baník Rakovnica B STO Hrhov 7:11
MSTO Dobšiná B ŠK Henckovce B 7:11
STK Honce B Geológ Rožňava E 12:6
STK KRAS Silica Obec Čierna Lehota 7:11
ŠK Jablonov nad Turňou B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 15:3
VAJDA TEAM Dobšiná ŠKST Slavošovce 9:9
6 10.11.2017 Domáci Hostia  
STO Hrhov ŠKST Slavošovce 7:11
STK Sokol Krásnohorské Podhradie VAJDA TEAM Dobšiná 4:14
Obec Čierna Lehota ŠK Jablonov nad Turňou B 4:14
Geológ Rožňava E STK KRAS Silica 7:11
ŠK Henckovce B STK Honce B 10:8
STK Baník Rakovnica B MSTO Dobšiná B 5:13
7 17.11.2017 Domáci Hostia  
MSTO Dobšiná B STO Hrhov 11:7
STK Honce B STK Baník Rakovnica B 14:4
STK KRAS Silica ŠK Henckovce B 3:15
ŠK Jablonov nad Turňou B Geológ Rožňava E 17:1
VAJDA TEAM Dobšiná Obec Čierna Lehota 15:3
ŠKST Slavošovce STK Sokol Krásnohorské Podhradie 14:4
8 24.11.2017 Domáci Hostia  
STO Hrhov STK Sokol Krásnohorské Podhradie 12:6
Obec Čierna Lehota ŠKST Slavošovce 2:16
Geológ Rožňava E VAJDA TEAM Dobšiná 5:13
ŠK Henckovce B ŠK Jablonov nad Turňou B 10:8
STK Baník Rakovnica B STK KRAS Silica 10:8
MSTO Dobšiná B STK Honce B 6:12
9 01.12.2017 Domáci Hostia  
STK Honce B STO Hrhov 10:8
STK KRAS Silica MSTO Dobšiná B 6:12
ŠK Jablonov nad Turňou B STK Baník Rakovnica B 13:5
VAJDA TEAM Dobšiná ŠK Henckovce B 11:7
ŠKST Slavošovce Geológ Rožňava E 14:4
STK Sokol Krásnohorské Podhradie Obec Čierna Lehota 12:6
10 08.12.2017 Domáci Hostia  
STO Hrhov Obec Čierna Lehota 13:5
Geológ Rožňava E STK Sokol Krásnohorské Podhradie 7:11
ŠK Henckovce B ŠKST Slavošovce 11:7
STK Baník Rakovnica B VAJDA TEAM Dobšiná 5:13
MSTO Dobšiná B ŠK Jablonov nad Turňou B 7:11
STK Honce B STK KRAS Silica 13:5
11 15.12.2017 Domáci Hostia  
STK KRAS Silica STO Hrhov 4:14
ŠK Jablonov nad Turňou B STK Honce B 17:1
VAJDA TEAM Dobšiná MSTO Dobšiná B 7:11
ŠKST Slavošovce STK Baník Rakovnica B 18:0
STK Sokol Krásnohorské Podhradie ŠK Henckovce B 7:11
Obec Čierna Lehota Geológ Rožňava E 11:7
12 19.01.2018 Domáci Hostia  
STO Hrhov Geológ Rožňava E 9:9
Obec Čierna Lehota ŠK Henckovce B 6:12
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Baník Rakovnica B 11:7
ŠKST Slavošovce MSTO Dobšiná B 11:7
VAJDA TEAM Dobšiná STK Honce B 10:8
ŠK Jablonov nad Turňou B STK KRAS Silica 11:7
13 26.01.2018 Domáci Hostia  
ŠK Jablonov nad Turňou B STO Hrhov 12:6
STK KRAS Silica VAJDA TEAM Dobšiná 3:15
STK Honce B ŠKST Slavošovce 4:14
MSTO Dobšiná B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 12:6
STK Baník Rakovnica B Obec Čierna Lehota 12:6
ŠK Henckovce B Geológ Rožňava E 14:4
14 09.02.2018 Domáci Hostia  
STO Hrhov ŠK Henckovce B 7:11
Geológ Rožňava E STK Baník Rakovnica B 10:8
Obec Čierna Lehota MSTO Dobšiná B 5:13
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Honce B 7:11
ŠKST Slavošovce STK KRAS Silica 17:1
VAJDA TEAM Dobšiná ŠK Jablonov nad Turňou B 12:6
15 16.02.2018 Domáci Hostia  
VAJDA TEAM Dobšiná STO Hrhov 15:3
ŠK Jablonov nad Turňou B ŠKST Slavošovce 11:7
STK KRAS Silica STK Sokol Krásnohorské Podhradie 6:12
STK Honce B Obec Čierna Lehota 14:4
MSTO Dobšiná B Geológ Rožňava E 10:8
STK Baník Rakovnica B ŠK Henckovce B 9:9
16 23.02.2018 Domáci Hostia  
STO Hrhov STK Baník Rakovnica B 11:7
ŠK Henckovce B MSTO Dobšiná B 12:6
Geológ Rožňava E STK Honce B 14:4
Obec Čierna Lehota STK KRAS Silica 12:6
STK Sokol Krásnohorské Podhradie ŠK Jablonov nad Turňou B 5:13
ŠKST Slavošovce VAJDA TEAM Dobšiná 10:8
17 09.03.2018 Domáci Hostia  
ŠKST Slavošovce STO Hrhov 12:6
VAJDA TEAM Dobšiná STK Sokol Krásnohorské Podhradie 14:4
ŠK Jablonov nad Turňou B Obec Čierna Lehota 11:7
STK KRAS Silica Geológ Rožňava E 5:13
STK Honce B ŠK Henckovce B 10:8
MSTO Dobšiná B STK Baník Rakovnica B 14:4
18 16.03.2018 Domáci Hostia  
STO Hrhov MSTO Dobšiná B 8:10
STK Baník Rakovnica B STK Honce B 7:11
ŠK Henckovce B STK KRAS Silica 14:4
Geológ Rožňava E ŠK Jablonov nad Turňou B 11:7
Obec Čierna Lehota VAJDA TEAM Dobšiná 3:15
STK Sokol Krásnohorské Podhradie ŠKST Slavošovce 6:12
19 23.03.2018 Domáci Hostia  
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STO Hrhov 6:12
ŠKST Slavošovce Obec Čierna Lehota 13:5
VAJDA TEAM Dobšiná Geológ Rožňava E 13:5
ŠK Jablonov nad Turňou B ŠK Henckovce B 7:11
STK KRAS Silica STK Baník Rakovnica B 4:14
STK Honce B MSTO Dobšiná B 8:10
20 06.04.2018 Domáci Hostia  
STO Hrhov STK Honce B 8:10
MSTO Dobšiná B STK KRAS Silica 10:8
STK Baník Rakovnica B ŠK Jablonov nad Turňou B 8:10
ŠK Henckovce B VAJDA TEAM Dobšiná 12:6
Geológ Rožňava E ŠKST Slavošovce 11:7
Obec Čierna Lehota STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8:10
21 13.04.2018 Domáci Hostia  
Obec Čierna Lehota STO Hrhov 9:9
STK Sokol Krásnohorské Podhradie Geológ Rožňava E 6:12
ŠKST Slavošovce ŠK Henckovce B 13:5
VAJDA TEAM Dobšiná STK Baník Rakovnica B 14:4
ŠK Jablonov nad Turňou B MSTO Dobšiná B 11:7
STK KRAS Silica STK Honce B 5:13
22 20.04.2018 Domáci Hostia  
STO Hrhov STK KRAS Silica 10:8
STK Honce B ŠK Jablonov nad Turňou B 10:8
MSTO Dobšiná B VAJDA TEAM Dobšiná 10:8
STK Baník Rakovnica B ŠKST Slavošovce 6:12
ŠK Henckovce B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 11:7
Geológ Rožňava E Obec Čierna Lehota 14:4
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 43478